D.T.L. Consumer Products Eesti AS

Light Muscovado Sugar, Dark Muskovado Sugar, Molasses Sugar 

Billington’s Light Muscovado Sugar – Billington’s hele muscovado suhkur 500g. Rafineerimata roosuhkur. Rafineerimata hele muscovado suhkur on maailma kõige peenem helepruun pehme suhkur, millel on soe meekarva värv ja kreemine sefiiri maitse. Rafineerimata heledal muscovado suhkrul on rikkalik ja sügav maitse, millele tavaline rafineeritud helepruun suhkur vastu ei saa. Ideaalne kasutada kookides, küpsistes, toffee kastmetes ja maitsekates roogades. Päritolumaa: Mauritius. 


Billington’s Dark Muscovado Sugar – Billington’s tume muscovado suhkur 500g. Rafineerimata roosuhkur. Rafineerimata tume muscovado suhkur on maailma kõige peenem tumepruun pehme suhkur. Billington’s tume muscovado suhkur lisab maitsesügavust kõikidele roogadele ja küpsetistele. Ideaalne puuvilja- ja šokolaadikookides, samuti väga hea marinaadides ja eksklusiivemates roogades. Päritolumaa: Mauritius. 


Billington’s Molasses Sugar – Billington’s melassisuhkur 500g. Rafineerimata roosuhkur. Melassisuhkur on ülim pehme pruunsuhkur, mis sisaldab kõikidest suhkrutest kõige rohkem naturaalset melassi ning tal on sügav värv ning rikkalik maitse. Sobib hästi jõulukookide ja šokolaadikookide, hakkliha ja rahvustoitude, marinaadide ja BBQ roogade valmistamisel. Päritolumaa: Mauritius. 


Billington's rafineerimata suhkruid tuleks hoida õhukindlas konteineris. Teatud ilmastikutingimustel võib naturaalne suhkur muutuda kõvaks. See ei ole märk toote halvenemisest. Et taastada suhkru pehmus, aseta suhkur kaussi ning kata märja rätikuga. Lase seista üleöö ning suhkru niiskus taastub ning suhkur muutub uuesti pehmeks.

Vaata Billington´s igapäevaseid suhkruid