Billingtons

Edward Billingtoni teekond algas 1858. aastal, kui ta alustas tee, kohvi ja suhkru importimist Ühendkuningriiki. Sellest väikeettevõtlusest kasvas välja kaubandusettevõte, mis võimaldas Billingtonil asuda alalisse peakorterisse kuulsas Cunardi hoones. Pärast selle sammu astumist sai ettevõttest 1898. aastal lõpuks Edward Billington and Son Limited.

1900-ndate aastate alguses süvenes Billington pärast taimekaubanduse edukust veisetoidu tootmisse. Billingtonid jätkasid oma äri kasvatamist ja said tuntuks välismaise kaubanduse valdkonnas. See viis nad selleni, et nad võtsid üle vana keskse tina pakkimisvabriku Liverpoolis ja muutsid selle loomasööda tootjaks, samuti hargnesid liha- ja reisiturgudele ning maiustuste, maitseainete ja kastmete tootmisele ja levitamisele. Ettevõte arenes Billingtoni äriks, mida tänapäeval tunneme ja armastame.

1977 nägi ilmavalgust Mauritiuse rafineerimata pruun, mis on endiselt meie supermarketite riiulitel. Järgnesid investeeringud teistesse sarnaste tegevustega ettevõtetesse, suurendades Billingtoni toidu- ja põllumajandusportfelli.

 

Golden Granulated Sugar, Demerara Sugar, Golden Caster Sugar.

Billington’s Golden Granulated Sugar – Billington’s granuleeritud suhkur 1kg. Rafineerimata roosuhkur.

Hea alternatiiv igapäevasele valgele rafineeritud suhkrule.

Sobib kasutada kohvis, magustoitudes, puuviljadel ning kõikjal kus kasutatakse rafineeritud valget suhkrut. Päritolumaa: Mauritius.

Billington’s Demerara Sugar – Billingtons Demerara suhkur 500g. Rafineerimata roosuhkur.

Oma rikkaliku aroomi, krõmpsuva tekstuuri ning kuldse värvusega on rafineerimata Demerara suhkur ideaalne kohvis, hommikusöögi helvestel, küpsistes ja kookides. Annab erilise maitse kui raputada pudrule või grillitud greibile. Päritolumaa: Mauritius.

Billington’s Golden Caster Sugar – BILLINGTON´S Rafineerimata peeneteraline küpsetussuhkur1kg

Kerge, peeneteraline ning võise maitsega. Sobib kasutada kõikjal, kus kasutatakse rafineeritud tuhksuhkrut. Hea alternatiiv tuhksuhkrule, mis on valmistatud rafineeritud suhkrust.
Ideaalne küpsiste, bežeede ja keekside valmistamisel.
Päritolumaa: Mauritius.

Light Muscovado Sugar, Dark Muskovado Sugar, Molasses Sugar

Billington’s Light Muscovado Sugar – Billington’s hele muscovado suhkur 500g. Rafineerimata roosuhkur. Rafineerimata hele muscovado suhkur on maailma kõige peenem helepruun pehme suhkur, millel on soe meekarva värv ja kreemine sefiiri maitse. Rafineerimata heledal muscovado suhkrul on rikkalik ja sügav maitse, millele tavaline rafineeritud helepruun suhkur vastu ei saa. Ideaalne kasutada kookides, küpsistes, toffee kastmetes ja maitsekates roogades. Päritolumaa: Mauritius.

 

Billington’s Dark Muscovado Sugar – Billington’s tume muscovado suhkur 500g. Rafineerimata roosuhkur. Rafineerimata tume muscovado suhkur on maailma kõige peenem tumepruun pehme suhkur. Billington’s tume muscovado suhkur lisab maitsesügavust kõikidele roogadele ja küpsetistele. Ideaalne puuvilja- ja šokolaadikookides, samuti väga hea marinaadides ja eksklusiivemates roogades. Päritolumaa: Mauritius.

Billington’s Molasses Sugar – Billington’s melassisuhkur 500g. Rafineerimata roosuhkur. Melassisuhkur on ülim pehme pruunsuhkur, mis sisaldab kõikidest suhkrutest kõige rohkem naturaalset melassi ning tal on sügav värv ning rikkalik maitse. Sobib hästi jõulukookide ja šokolaadikookide, hakkliha ja rahvustoitude, marinaadide ja BBQ roogade valmistamisel. Päritolumaa: Mauritius.

Billington’s rafineerimata suhkruid tuleks hoida õhukindlas konteineris. Teatud ilmastikutingimustel võib naturaalne suhkur muutuda kõvaks. See ei ole märk toote halvenemisest. Et taastada suhkru pehmus, aseta suhkur kaussi ning kata märja rätikuga. Lase seista üleöö ning suhkru niiskus taastub ning suhkur muutub uuesti pehmeks.